کت و شلوار مردانه ماشیو

کت و شلوار جلیقه پوششی از البسه متشکل از یک کت و شلوار و جلیقه است که با هم ست شده و معمولا ازیک نوع پارچه دوخته می شود. کت وشلوار ها در بیشتر مراسم های رسمی, اداری استفاده می شود. کت و شلوار ها برای خانم ها و آقایان تولید می شود. کت کت و شلوار مردانه اغلب از پارچه پشمی تولید می شود ،البته امروزه تنوع پارچه های مناسب برای خرید کت و شلوار جلیقه بسیار زیاد است.

مدل کت و شلوار جلیقه انواع مختلفی دارند که بسته به جایی که میخواهیم از آن استفاده کنیم متفاوت هستند. این تفاوت در رنگ و جنس و نوع دوخت خصوصا یقه قابل مشاهده است. کت وشلوار ها در قسمت جلو دکمه دارند که در برخی یک تک دکمه و دربرخی 3 دکمه استفاده شده است. همچنین روی قسمت مچ نیز, از 3 دکمه استفاده شده است. بیشترین رنگ ها در تولید کت و شلوار ها ,مشکی ، قهوه ای ، خاکستری ، برنزه می شود.

کت و شلوار مجلسی

کت و شلوار مردانه چهارخانه

خرید کت و شلوار دامادی

کت و شلوار جلیقه دامادی

کت و شلوار مردانه

کت و شلوار شش دکمه

قیمت کت و شلوار مجلسی

کت و شلوار چهارخانه

قیمت کت و شلوار مردانه

کت و شلوار جلیقه فراک

خرید کت و شلوار مردانه

کت شلوار مردانه دبل برست

کت و شلوار مردانه شیک

کت و شلوار جلیقه دار

کت و شلوار مردانه مشکی

کت شلوار جلیقه مشکی

ست کت و شلوار مردانه

کت و شلوار جلیقه اسپرت

خرید کت و شلوار مردانه

چرا ماشیو؟

تماس با ما

آدرس کارخانه:

تهران – شهرک صنعتی پیشوا

شماره تماس:

09122713369

09353393235

  برای خرید نیم پالتو مردانه اینجا کلیک کنید

  برای خرید کت تک مردانه اینجا کلیک کنید.

  کت و شلوار مردانه چه انواعی دارد؟

  کت و شلوار انواع مختلفی دارد. براساس نوع راحتی می توانیم به دو دسته کلاسیک و اسلیم تقسیم کنیم. کت و شلوارهای چهارخانه نوع دیگری هستند که دوختشان نسبت به کت و شلوار های ساده نیاز به دقت و ظرافت بیشتری دارد و خط به خط بودن خطوط مهمترین ویژگی این نوع کت و شلوارها است. کت و شلوار استایلهای متفاوتی دارد و ماشیو کلکسیون کاملی از انواع استایلها است و به صورت تخصصی و حرفه ای بر روی طراحی و تولید انواع کت و شلوار، کت تک، پالتو فعالیت دارد.

  قیمت خرید کت و شلوار مردانه چقدر است؟

  قیمت کت و شلوار مردانه بسته به پارچه و ظرافت و سیستم دوخت متفاوت است. ما در ماشیو از بروزترین سیستم های دوخت دنیا و مدرنترین تجهیزات برای تولید محصولات خود استفاده می کند.

  بهترین پارچه ها برای کت و شلوار مردانه چه پارچه هایی هستند؟

  پارچه های کت و شلوار متنوع هستند. چه از نظر جنس و رنگ، چه از نظر طرح که از نظر جنس بسته به فصل می توانیم از پارچه های پشمی برای فصل سرما استفاده کنیم و برای فصلهای بهار و تابستان از پارچه های خنک و سبک می توانیم استفاده نماییم.

  کت و شلوار جلیقه پوششی از البسه متشکل از یک کت و شلوار و جلیقه است که با هم ست شده و معمولا ازیک نوع پارچه دوخته می شود. کت وشلوار ها در بیشتر مراسم های رسمی, اداری استفاده می شود. کت و شلوار ها برای خانم ها و آقایان تولید می شود. کت کت و شلوار مردانه اغلب از پارچه پشمی تولید می شود ،البته امروزه تنوع پارچه های مناسب برای خرید کت و شلوار جلیقه مردانه بسیار زیاد است.

  کت و شلوار جلیقه مدل های مختلفی دارند که بسته به جایی که میخواهیم از آن استفاده کنیم متفاوت هستند. این تفاوت در رنگ و جنس و نوع دوخت خصوصا یقه قابل مشاهده است. کت وشلوار ها در قسمت جلو دکمه دارند که در برخی یک تک دکمه و دربرخی 3 دکمه استفاده شده است. همچنین روی قسمت مچ نیز, از 3 دکمه استفاده شده است. بیشترین رنگ ها در تولید کت و شلوار ها ,مشکی ، قهوه ای ، خاکستری ، برنزه می شود.

  راهنمای خرید کت و شلوار مردانه

  کت و شلوار مردانه تفاوتی با نوع زنانه آن دارد. که در این نوع کت و شلوار ها از جلیقه استفاده می شود. کت و شلوار از اساسی ترین لباس های آقایان محسوب می شود. که تاثیر زیادی در ظاهر شما دارد. اگر کت و شلوار جلیقه به خوبی انتخاب شود و سایر لباس ها با آن همخوانی داشته باشد استایل شما برای یک مراسم ویژه تکمیل است.

  برای انتخاب کت و شلوار نکات مهمی را باید در نظر بگیرید. از جمله رنگ آن , جنس پارچه , فیت بودن آن در تن , مدل کت و شلوار, قیمت کت و شلوار جلیقه, دوخت آن ومراسمی که در آن کت و شلوار را می پوشید, از نکات بسیار مهم برای خرید کت وشلوار جلیقه است.

  خرید کت و شلوار جلیقه دار

  جلیقه یک پوشش از جنس کت  وشلوار و گاها در رنگی متفاوت دوخته می شود. جلیقه ها بدون آستین و دارای 3 دکمه می باشند. استفاده از جلیقه ها همیشگی نیست و بیشتر افرادی که طرفدار استایل های کلاسیک می باشند, از آن استفاده می کنند. و بیشتر سلیقه ای استفاده می شود. اما در برخی مراسم رسمی پوشیدن آن ضروری تکمیل کننده استایل آقایان می باشد. معمولا استفاده از جلیقه ها در درر موقعیت های زیر استفاده می شود :

  مراسم رسمی

  جلیقه یکی از اصلی ترین موارد در کت و شلوار های رسمی است. در موقعیت هایی مانند عروسی استفاده از جلیقه ضروری است. در زمان خرید کت و شلوار جلیقه, به سایز کت و شلوار و جلیقه دقت کنید. همچنین در انتخاب سایز جلیقه  و فیت بودن آن بسیار توجه کنید و در زمان پوشیدن جلیقه از رنگ های کلاسیک استفاده کنید. برای مراسم های عروسی و جشن ها بیشت از رنگ مشکی استفاده می شود.

  با این حال رنگ های طوسی و سرمه ایی برای شرکت در مراسمی که در روز انجام می شوند انتخاب فوق العاده ای هستند. در کنار جلیقه می توانید از اکسسوری هایی مانند کروات یا پاپیون برای تکمیل کردن استایل خود استفاده کنید .

  موقعیت های کاری

  موقعیت های کاری گزینه دیگری برای استفاده از جلیقه ها میباشند که بسیاری از افراد علاقمند به پوشیدن جلیقه ها برای جذاب تر دیده شدن و استایلی شیک انتخاب میکنند. این یک استایل بی نقص برای محیط کار خواهد بود. خصوصا برای جلسات و قرارهای کاری بسیار جذاب و خاص خواهد بود.  اما رنگ هایی که در این موقعیت ها استفاده می شود, بهتر است, رنگ خیلی روشنی  یا جیغ نباشد

  . انتخاب مناسب تر, رنگ های طوسی یا سرمه ایی می باشد که اگر به همراه یک پیراهن مردانه سفید یا آبی روشن بپوشید، و با یک جفت کفش مردانه چرمی آکسفورد و یک کروات طرح دار استایلتان را تکمیل کنید.

  جدیدترین مدل کت و شلوار جلیقه مردانه 2021

  کت و شلوار جلیقه نیاز به بررسی نکاتی دارد. مهمترین آنها, توجه به نکاتی که برای خرید مهم است. برای مثال اگر اولین باری است که از کت و شلوار را برای پوشیدن انتخاب میکنید باید به نوع پارچه و دوخت و تن خور آن خیلی دقت کنید. همپنین, مراسمی که در آن کتو شلوار را استفاده می کنید مهم است. نکته دیگر سایر لباس ها است که همخوانی داشته باشد . برای مثال رنگ پیراهن و کمربند و کروات خیلی مهم است.  علاوه بر این ها, رنگ کت و شلوار نیز دارای اهمیت است.

  کت و شلوارجلیقه دامادی

  انتخاب کت و شلوار برای مراسم عروسی, اصلی ترین و ومهمترین, قسمت برای آقای داماد خواهد بود. برای این امر, انتخاب کت و شلوار جلیقه باید همراه با درنظر گرفتن نکاتی باشد, در ابتدا, شما باید رنج قیمت خود برای خرید کت و شلوار جلیقه را مشخص کنید. چرا که تاثیر زیادی در خرید شما دارد. مخصوصا در مورد جنس کت و شلوار انتخابی شما تاثیر زیادی دارد و خیلی مهم است. سپس, در هنگام خرید میبایست به رنگ کت  وشلوار دقت شود.

  معمولا مراسم عروسی در شب برگزار می شود . از این رو, انتخاب کت و شلوار به رنگ مشکی, بیشترین تقاضا را دارد.همچنین, رنگ مشکی با پیراهن سفید؛ در کنار لباس سفید عروس هماهنگی زیبایی ایجاد می کند.

  البته اگر مراسم شما نامزدی یا جشن عقد باشد, می توان از رنگ های طویس و سرمه ای نیز, دیدن کنید. بعد از انتخاب رنگ, کت وشلوار را بپوشید تا فیت بودن آن مشخص شود. این نکته خیلی مهمی است. اگر جنس و رنگ کت و شلوار هر دو خوب و عالی باشد, اما کت  وشلوار فیت تن شما نباشد, از جذابیت و جلوه آن کاسته می شود. برای این مورد , به طرز قرار گیری کت و شلوار در تن خود, آستین ها و سرشانه دقت کنید. کت و شلوار نباید خیلی جذب و نه خیلی گشاد نباشد. با تکان دادن دست ها باید راحتی را در آستین ها احساس کنید.

  قیمت کت و شلوار جلیقه

  قیمت کت و شلوار جلیقه بستگی به نوع پارچه ای ک دوخته شده و مدل آن دارد. همچنین ممکن است قیمت ها در رنگ های مختلف متفاوت باشد.

  کت شلوار جلیقه ها همیشه جزو لباس های رسمی محسوب می شود که در مراسم و یا موقعیت های ویژه ای مورد استفاده قرار می گیرد. از این رو معمولا قیمت آن نیز, بالا است. و چون همیشه استفاده نمی شود ارزش ان را دارد که هزینه بیشتری بابت آن پرداخت شود. اما در بین کت و شلوار ها , قیمت ها متفاوت است . این به دلیل تنوع در جنس پارچه و طراحی و دوخت و مدل های متفاوت است.

  کت و شلوار جلیقه دامادی تک دکمه

  کت و شلوار جلیقه متناسب با موقعیتی که مورد استفاده قرار می گیرند, مدل های متفاوتی دارند. تقریبا تمتامی ویژگی های کت و شلوار ها با توجه به نوع استفاده از آن طراحی و دوخته می شود. این تفاوت را حتی در تعداد دکمه هایی که روی کت دوخته می شود وجود دارد. برخی کت و شلوار ها تک دکمه دارند و برخی سه دکمه. کت تک دکمه ظاهری اسپرت دارد و ممکن است برخی داماد ها میل به استفاده از آن را نداشته باشد.

  این شاید به خاطر راحت نبودن آن در زمان پوشیدن باشد. کت های تک دکمه در زمان نشستن، میبایست  دکمه کت را باز و زمانی که ایستاده اید و در حال عکس گرفتن هستید، آن را ببندید تا ظاهری بی نقص و فوق العاده داشته باشید.اما در حالت کلی کت های تک دکمه, برای دامادهایی که اندامی لاغر دارند مناسب است. زیرا آن ها را آراسته تر و شیک تر نمایش می دهد.

  کت و شلوار جلیقه اسلیم فیت

  حتما واژه اسلیم فیت به گوشتان خورده است. این کلمه در حقیقت به توصیف برش و دوخت محصول به کار می‌رود و اما به مدل لباس اطلاق می‌شود.
  Slim Fit  منظور از در واقع همان تن خور راسته است. که در بین آقایان بیشترین تقاضا را برای خرید کت و شلوار دارد. این نوع لباس ها در تن فصا و حجم کمتری دارند. و به صورت راسته قالب بدن را در بر می گیرد. این لباس ها نه خیلی گشاد و نه خیلی جذب می باشند .

  اما روی بازوها و قفسه سینه و کمر به خوبی می نشیند. در این لباس ها نیم تنه بالای آقایان کشیده تر نشان داده می شود. نوع برش slim Fit بصورت هشتی شکل در پشت می باشد و به دست حالتی نیمه حلالی می دهد. افرادی که لاغر اندام هستند و جثه ریزی دارند, این مدل لباس مناسب آنها می باشد.

  بهترین رنگ کت و شلوار جلیقه مردانه

  همان طور که خرید کت و شلوار جلیقه مردانه نسبت به سایر لباس ها از اهمیت بیشتری برخوردار است و باید توجه و حساسیت بیشتری در انتخاب آن باشد, افراد مختلف سلیقه های مختلفی دارند و برای خرید باید به نکات مختلفی توجه داشته باشند. یکی از فاکتور های مهم برای خرید کت و شلوار را بررسی کنیم, می توان به رنگ آن اشاره کرد. رنگ کت وشلوار از مهمترین و اساسی ترین و مهمترین قسمت برای خرید کت و شلوار می باشد.همانطور که قبل تر هم گفتیم, رنگ نقش زیادی در انتخاب و خرید کت شلوار دارد.

  همچنین, رنگ نقش مهمی در زندگی دارد و درمراسم و موقعیت های مختلف رنگ های مورد استفاده افراد متفاوت است. بیشترکسانی که در این باره متخصص هستند, توصیه می کنند کت و شلوار را براساس رنگ موي خود انتخاب کنيد.

  ست رنگ مو و کت و شلوار

  این به این معنی نیست که اگر رنگ موی شما  بطور مثال قهوه اي باشد, به سراغ کت و شلوار قهوه اي برويد. ببه این صورت باشد, که اگر رنگ موي شما تيره است بهتر می توانید کت و شلوار جلیقه مردانه تيره انتخاب کنيد. از ابین رنگ های مناسب برای خرید کت و شلوار, پرکاربرد ترین رنگ را می توان به رنگ مشکی اختصاص داد. این رنگ را می توان به راحتی با هر اکسسوری و مراسمی استفاده کرد. اما رنگ های دیگر نیز می تواند انتخاب خوبی باشد.

  بعنوان مثال, رنگ سرمه ای یک رنگ رسمی است که بیشتر در کت وشلوار های اداری استفاده می شود. رنگ های دیگری مانند طوسی و قهوه ای و سبز و کرمی از دیگر رنگ های پر تقاضا برای کت و شلوار است

  خرید کت و شلوار مردانه اسپرت

  مدل کت و شلوار جلیقه در تنوع گسترده ای هستند. که با توجه به کاربرد هایی  که مورد استفاده قرار می گیرند, متفاوت است.در میان تنوع مدل های کت و شلوار جلیقه , کت و شلوار جلیقه اسپرت , یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین نوع محسوب می شود که در طرح ها و رنگ های مختلف آقایان میتوانند در انواع مهمانی ها و موقعیت ها و مجالس تا قرار ها و جلسات کاری مختلف از آن استفاده کنند. کت و شلوار جلیقه اسپرت کاربرد زیادی به خصوص در بین جوانان دارد.

  که در همه جا می توان مورد استفاده قرار داد.  کت و شلوار اسپرت در تنوع رنگ ها و جنس ها مختلف از جمله, با شلوار کتان, شلوار جین و حتی کتانی ست میشود.ست کردن آن کار سختی نیست تنها باید در ترکیب رنگ ها دقت زیادی کرد. در این باره,سعی کنید از رنگ هایی استفاده کنید که به پوست تان بیشتر می آید.بهترین رنگ ها برای کت و شلوار اسپرت مردانه, سرمه ای و طوسی و نخودی هستند که استایلی جذاب به آقایان میبخشند.

  قیمت کت و شلوار جلیقه ایتالیایی

  ایتالیایی ها علاوه بر اینکه آشپز های خوبی هستند, طراحان بهتری برای تولید محصولات دیگر از جمله در زمینه پوشاک هستند. خانه‌های مد ایتالیایی برترین مراکز برای تولید کت و شلوار ها  هستند که برخی از گران‌قیمت‌ترین و خوش‌فرم‌ترین کت و شلوار تولید می کنند. این بیشتر به دلیل دقت بالای آنها برای دوخت و طراحی بی نقص و استفاده از بهترین نخ در جهان مشهورند.

  خانه مد ارمنگیلدو زگنا

  خانه مد ارمنگیلدو زگنا یكی از مشهورترین و با پرستیژترین خانه‌های مد در ایتالیاست.  که البته قدمت زیادی هم دارد. این خانه قدمت  100 ساله دارد و در تریورو ایتالیا در سال 1910 راه‌اندازی شد.

  این خانه مد محصولات خود را بصورت سفارشی و با لیبل نشان‌های سرشناسی چون گوچی، یوس سنت لورن و تام فورد تولید كرده و امروزه یكی از معتبر ترین و بزرگترین  تولید‌كننده‌های برجسته محصولات پوشاك در جهان (با 2.3 میلیون متر دوخت پارچه) تبدیل شده است. قیمت های محصولات خانه مد زگنا با توجه به نوع پارچه و مدل آن متفاوت است.

  و اما بطور کلی جزو گران ترین کت وشلوارها میباشد. امروزه این خانه مد چهارمین نسل از خیاطان را ددلاری سبك و مجلل به طور سفارشی توسط چهارمین نسل از خیاطان خانواده‌ی زگنا تهیه شده است. این كت شلوار به اندازه‌های فردی و با سفارش بخصوص تهیه و دوخته شده‌اند و براساس گزارش‌ها از بیش از 700 تكه پارچه تولید شده است.

  کت و شلوار جلیقه اسپرت مدل 2021

  برای کت و شلوار جلیقه باید توجه و دقت زیادی داشت. کت و شلوار ها جزو لبای هایی هستند, که همیشه مورد استفاده قرار نمی گیرند. از این رو از قیمت بیشتری برخوردارند. برای خرید کت  و شلوار در هر مدلی, باید به نکات و موارد ی دقت کنید.

  کت و شلوار ها متناسب با موقعیتی که مورد استفاده قرار می دهید, متفاوت است. در مراسم عروسی یا جشن ها و میهمانی های مه که از کت و شلوار های رسمی تر و رنگ های مشکی و طوسی و سرمه ای می توان بیشتر استفاده کرد. اما اگر خرید شما برای محل کار است و در مراسم اداری و محیط اداری موود استفاده قرار می گیرد, می توان از کت و شلوار جلیقه اسپرت نیز استفاده کرد.

  خرید کت و شلوار اسپرت

  برای خرید کت و شلوار اسپرت به نوع پارچه و رنگ ها دقت کنید. رنگ ها باید به پوست شما نزدیک باشد. همچنین, برخی مل های اسپرت رنگ یا جنس کت و شلوار متفاوت است. که این بستگی به سلیقه شما در انتخاب لباس دارد. علاوه بر این , تعداد دکمه ها در کت و شلوار های اسپرت و رسمی متفاوت است. کت ها با دکمه های کمتر  برای افراد با قد کوتاه تر مناسب تر است. همچنین به راحت  بودن کت و شلوار در تن خود دقت کنید. کت وباید معمولا در تن فیت باشد. نه خیلی شگاد و نه خیلی تنگ

  جدیدترین کت و شلوار جلیقه دامادی

  استفاده از کت و شلوار ها برای داماد ها در مهمترین شب زندگی آن ها نیاز به حساسیت بالایی در خرید دارد. برای انتخاب کت و شلوار جلیقه دامادی, قد و اندام شما نقش مهمی دارد. اگر قد بلند و اندام متوسطی دارید,  می توانید هر مدل کت شلواری که دوست دارید را انتخاب کنید.

  اما اگر لاغر اندام هستید و میخواهید در روز عروسی  درشت تر به چشم بیایید لازم است کت هایی را انتخاب کنید که دو ردیف دکمه دارند . ددر هر دو طرف کت دکمه دارند, شما را تو پر تر نمایش می دهد. اگر چاق و درشت اندام هستید اما می خواهید, در ورز عروسی لاغر تر به نطر برسید, کت هایی با رنگ تیره و کمر ساسون دار انتخاب کنید.

  یکی از نکات مهم, آراستگی در لباس می باشد. به طور نمونه , لب آستین کت باید بین یک تا دو سانت از مچ دست پایین ت باشد. اگر کت برای شما تنگ است, در انتخاب آن دقت بیشتری کنید.  همچنین پشت یقه کت باید کاملا ایستاده باشد و چروک نداشته باشد.

  انتخاب شلوار

   در انتخاب شلوار نیز, توجه داشته باشید که هنگام نشستن و برخاستن این حس را نداشته باشید که شلوار در حال پاره شدن است. هممچنین در مورد قد شلوار, باید یک سوم ارتفاع کفش با قد شلوارپوشیده شود. استفاده از جلیقه سلیقه ای است. و در صورتی که مراسم شما در فصل گرم است, لزومی به پوشیدن آن ندارید. همچنین, اگر خیلی چاق و یا کوتاه قد هستید به هیچ عنوان جلیقه نپوشید.

  برای این که با عروس خانم هماهنگ باشید, توصیه می کنیم , برای ست کردن با عروس باید از لحاظ مدلها با یکدیگر ست و هماهنگ باشید. البته توجه کنید که در انتخاب مدل لباس الویت با انتخاب بر اساس فرم اندام است. همچنین استفاده از اکسسوری ها به ویژه در جیب بغل کت مهم است. برای جیب بغل استفاده از دستمالی ابریشمی که با رنگ پیراهن شما متناسب باشد, و یا با لباس عروس خانم هماهنگ تر باشید گلی کوچک هماهنگ با گلهای دسته گل عروس انتخاب کنید.

  استفاده از ساعت مچی

  بعلاوه استفاده از ساعت می تواند جذاب باشد. و همچنین, بهتر است ساعت و کمربند و کفش و بند ساعت و کمربندتان را حتما به یک رنگ و مشکی انتخاب کنید. یکی دیگر از اکسسوری های جذاب و همیشگی داماد ها , استفاده از پاپیون یا کروات است. ابتدایی ترین اصل یک داماد شیک پوش انتخاب درست بین پاپیون و کراوات است.

  رنگ کت و شلوار جلیقه

  کت شلوار جلیقه آبی سرمه ای

  این رنگ بسیار جذاب و پرطرفدار است که برای مراسم های مختلف استفاده می شود. مانند مجالس رسمی و عروسی و حتی برای مراسم های اداری و قرارهای کاری و جلسات مهم. این رنگ بیشترین حالت رسمی را دارد. و همچنین این رنگ در هر زمانی قابل استفاده است .

  کت شلوار جلیقه زغالی خاکستری

  این رنگ از کت و شلوار نیز بسیار رایج است و منحصر به موقعیت خاصی نیست. می تواند در همه مراسم ها و مجالس مختلف مورد استفاده قرار بگیرد. این رنگ بیشتر مورد علاقه جوانان است. و در بسیاری از مجالس رسمی و غیر رسمی می توانید از این رنگ استفاده کنید . این رنگ همچنین می تواند در کنار اکسسوری ها بسیار جذاب باشد.

  کت شلوار جلیقه خاکستری

  رنگ خاکستری از جمله رنگ های جذابی است که طرفداران زیادی دارد  و برای اکثر مراسم و موقعیت ها مورد استفاده قرار می گیرد. البته رنگ های آبی سرمه ای و خاکستری زغالی بیشتر در مراسم های رسمی استفاده می شود. اما می توانید این رنگ را نیز در مراسم های رسمی استفاده کنید و در کنار آن از اکسسوری های مختلف استفاده کنید. همچنین با پپیراهن های رنگ های مختلف می توان در همراه با این کت و شلوار استفاده کرد.

  خرید کت و شلوار طوسی

  اگر قصد دارید برای روز های گرم یک کت و شلوار خوش رنگ و شیک انتخاب کنید, رنگ طوسی را حتما در نظر بگیرید. این رنگ کت و شلوار را می توانید در مراسم های رسمی و غیر رسمی استفاده کنید همچنین در محل کار و جلسات کاری و طرح های مختلف آن را مورد استفاده قرار دهید.

  کت شلوار جلیقه مشکی

  خرید کت و شلوار جلیقه به رنگ مشکی, جزو بهترین نوع است که می توان در مراسم های به خصوصی مانند عروسی و یا جلسات مهم کاری از آن استفاده کرد. این رنگ رسمی ترین رنگ را دارد که در دیگر مراسم ها خیلی استفاده نمی شود. اما برای مراسم عروسی انتخاب بیشتر داماد ها است و در کنار اکسسوری های مختلفی می توان استفاده کرد.

  کت و شلوار جلیقه قهوه ای تیره

  اگر پوست و موهای تیره رنگی دارید, انتخاب کت و شلوار به رنگ قهوه ای تیره, می تواند انتخاب بسیار مناسبی باشد. همچنین برای پوشیدن در مراسم رسمی مانند اداره و شرکت و جلسات کاری بسیار مناسب است. این رنگ همچنین تطبیق پذیری بالایی با سسایر رنگ هها دارد.

  کت شلوار جلیقه خاکی یا قهوه ای روشن

  این رنگ نیز یکی از رنگ های مناسب برای پالت تابستانی است. و در مراسم و دور همی های رسمی می تواند انتخاب مناسبی باشد.

  کت و شلوار جلیقه آبی

  به دلیل نزدیکی این رنگ با آبی سرمه ای تشخیص تفاوت بین این دو کمی مشکل است. پوشیدن کت و شلوار  به رنگ آبی بیشتر در اروپا و بخش‌هایی از آسیا رایج است. این رنگ کت و شلوار می‌تواند انتخابی مناسب برای مراسم های غیر رسمی و مراسم آخر هفته‌های باشد.

  کت و شلوار سفید

  کت و شلوار به رنگ سفید را می توانید در بیشتر دور همی های دوستانه  ومراسم غیر رسمی استفاده کنید فراموش نکنید با پوشیدن این رنگ کت و شلوار در کانون تمرکز دیگران قرار می گیرید.

  خرید کت و شلوار جلیقه مجلسی

  نکات مهم برای خرید کت و شلوار مردانه مجلسی  :

  1 – اندازه بودن و فیت بودن کت و شلوار  در تن

  2- رنگبندی مناسب

  3- اکسسوری های مناسب استفاده کنید

  خرید کت و شلوار جلیقه برند

  امروزه برند ها و نام های سرشناس زیادی در حوزه پوشاک به خصوص در لباس های مهم از جمله کت و شلوار جلیقه وجود دارد. شناخت آنها برای آقایان مهم است و لازم است در این باره بیشتر مطالعه کنند. تا در زمان لازم بهترین انتخاب را داشته باشند. در ادامه به بررسی برخی از آنها می پردازیم :

  برند کت و شلوار مردانه بربری

  اگر چه این برند را با نام های زنانه می شناسیم, پالتوهای بارانی و طرح شطرنجی روی لباس‌هایش که باعث شد معروف شود.اما بعد از یک قرن از شروع کار خود در سال ۱۸۵۶وارد دنیای مردانه شد و با شورع تولید پوشاک شیک و خوش دوخت به محبوبیت زیادی  در انگلیس و دنیا رسید . کت و شلوارهای بربری از لحاظ پارچه و فن ساخت کلاسیک هستند اما از نوع دوخت‌های مدرن و امروزی استفاده می‌شود.

  برند کت و شلوار مردانه دولچه گابانا

  این برند در سال ۱۹۸۰ توسط دو طراح با انگیزه ایتالیایی تأسیس شد که بعد از گذشت مدتی کوتاه تبدیل به یکی از بزرگ‌ترین خانه‌های مد ایتالیا و دنیا شد. هفت سال بعد از تاسیس برند خود تصمیم به دوخت لباس‌های مردانه گرفت و تا امروز این روند با شایستگی و شکوه تمام به محبوبیت رسیده و ادامه پیدا کرده است. اگر به دنبال کت ‌و شلوارهایی با طرح‌های سلطنتی (ژاکارد)، پارچه‌های تمام مشکی و کت و شلوار جلیقه ابریشمی هستید، این برند بی نهایت مشتاق طرحی بی نظیر برای شما است.

  برند کت و شلوار جلیقه گوچی

  برندی با پارچه های ژاکاردش معروف است.از جمله ویژگی‌های دیگر برند گوچی, داشتن طرح‌های منحصربه‌فرد برای کت و شلوار ها از جمله, قلاب‌دوزی‌های خاص و طرح‌های خط‌دار است. این برند توانسته معیار های استاندارد جهانی دوخت و دوز را با طرح‌های عجیب‌وغریب خود تحت سلطه دربیاورد. کوچی را نابغه دوخت و دوز ایتالیایی هم می‌نامند. که برای هر تفمریو  سلیقه ای طرحی آماده دارد.

  برند کت و شلوار مردانه بریونی Brioni

  یک بند مطرح درداشتن لباس‌های آماده پوشیدن است. برند بریونی مشتری های مشهوری مانند بازیگران و فیلم‌های هالیوودی ساخته و پرداخته است. اغلب این لباس‌ها بعداً در نمایش‌های لباس، به نمایش درآمدند. این خانه مد ابتدا سال ۱۹۴۵ در رم پایه‌گذاری شد. و تا امروز آثار زیادی از لباس‌هایی که ثمره ساعت‌ها تلاش بی‌وقفه طراحان و خیاطان بریونی است، وارد دنیای مد شده و آقایان رضایت بسیاری از پوشش خود داشته اند

  برند کت و شلوار مردانه ایو سن لورن

  این برند, به طور تخصصی کت‌ و شلواری کمر باریک، اندامی و یقه دار ارائه می کنند که از روز های آغازین, لوکس و شیک بودن را انتخاب کرده است. این برند معروف فرانسوی در دهه ۶۰ میلادی توسط نابغه دنیای مد سن لورن تأسیس شد. که با استفاده از پارچه‌های خاص یا طرح‌های مختلف و با آزادی کامل کت ‌و شلوارهایش را تزیین می‌کند.

  برند کت و شلوار مردانه ژیوانشی

  این برند معتبر فرانسوی, توانست همه زیبایی‌های دنیای مد فرانسه را وارد دنیای پوشاک مردانه کند. این برند از پارچه‌های براق، و کت و شلوارهای ماهرانه‌ و خوش دوخت را به شیک پوشان ارائه می هد.

  انواع دکمه کت و شلوار

  در مورد بستن یا باز گذاشتن دکمه های روی کت ها چقدر می دانید ؟ وجود دکمه ها در کت و شلوار بسیار مهم است. اما اغلب افراد توجهی به آن نمی کنند و به صورت سلیقه ای آن را باز میگذارند یا میبندند. اما در مورد دکمه ها باید دو مورد را بدانیم . در کت ها معمولا یا یک ردیف دکمه و یا دو ردیف دکمه دارند. که امروزه بیشتر کت ها یک ردیف دکمه دارند. اما باید اطلاعاتی در باره باز گذاشتن یا بستن آن داشته باشیم.

  کت و شلوار تک دکمه

  کت هایی که یک دکمه دارند: این کت ها بیشتر برای مراسم های عصر هستند. از این رو معمولا اندازه ی بلندتری دارند و بستن دکمه ها موجب ایجاد تعادل  و تقارن در دو طرف کت ها می شود. اما دقت داشته باشید, زمانی که ایستاده اید ,دکمه را ببندید و زمان نشستن باید دکمه را باز نگه دارید.

  کت و شلوار سه دکمه

  کت هایی که سه دکمه دارند:  در کت های سه دکمه, سه حالت را می توانید انتخاب کنید. در این کت ها باید دکمه وسطی همیشه بسته و دکمه ی پایینی همیشه باز باشد. اما دکمه ی بالایی وقتی ایستاده هستید ببندید و زمانی که می نشینید دکمه ی بالا و وسط را باز بگذارید.

  کت و شلوار دو دکمه

  در کت های دو دکمه, باید دکمه ی بالایی بسته و دکمه ی پایینی باز گذاشته شود و در زمان نشستن ,هر دو دکمه را باز بگذارید تا کت شما چروک نشود.اما فراموش نکنید که دکمه ی پایینی همیشه بسته باشد.

  کت و شلوار شش دکمه

  همچنین, این کت ها بیشتر در خانواده سلطنتی بریتانیا استفاده می شود. برای پوشیدن کت هایی که دو ردیف دکمه دارند (که معمولا شامل ۴، ۶ یا ۸ دکمه هستند) همه دکمه ها را ببندید و باز گذاشتن یک دکمه خیلی غیرمعمول است. اما در زمان نشستن دکمه بالایی را بز کنید.

  تولیدی کت و شلوار مردانه

  کت و شلوار صنعتی و شخصی دوزی کت و شلوار

  برای انتخاب کت و شلوار جلیقه علاوه بر صنایع تولیدی این پوشاک که بسیار گسترده شده است و رو به رشد است , بسیاری از افراد ترجیح می دهند کت و شلوار انتخابی خود را با انتخاب یک خیاط مناسب و متخصص در این کار سفارش داده و لباس متناسب با نظر و سلیقه فرد انجام بگیرد.

  در این باره می توان به مقایسه مزایا و مشکلات در هر دومدل صحبت کرد .لباس ها و به خصوص کت و شلوار های آماده, در زمان کمتری می توان دست به انتخاب و خرید زد که نسبت به شخصی دوزی مزایایی دارد. از جمله بهینه سازی در زمان و سایز بندی هایی که آماده است و مستقیما می توان خرید کرد و سرعت و زمان کمی می برد. همچنین در این صورت سایز ها به صورت استاندارد آماده شده اند.

  نکات مثبت کت و شلوار آماده

  نکته اول در مورد قیمت کت و شلوار جلیقه است که به دلیل آماده بودن و تولید زیادی که دارند, هزینه خرید آن بسیار مناسب تر و کمتر از شخصی دوز ها است.

  دومین نکته‌ی مثبت آن وجود سایز های مخلتف و استاندارد است. و بسیاری از فروشگاه ها امکان پرو دارند. و به صورت آماده لباس را تن می کنید و می توانید راحت تر انتخاب کنید.

  نکات منفی کت و شلوار آماده

  می توان گفت بیشتر نکات منفی در کت و شلوار ها به دلیل این باشد که این کت و شلوار ها برای سایزهای استاندارد تهیه می شود. تن مانکن می شود. که این باعث می شود در تن ما به آن زیبایی نباشد یا ردد اندازه های آن دچار مشکل شویم . که باعث می شود. همچنان جنس کت وشلوار های و لباس های آماده با آنچه که ما انتظار داریم, متفاوت باشد.

  شخصی دوزی کت شلوار جلیقه (Made to Measure)

  مزایای شخصی دوزی کت و شلوار

  در حقیقت لباس های شخصی دوزی ، فرق چندانی با لباس های آماده ندارد،  هم فقط برای همان شخص دوخته و آماده می‌شود.

  برای دوختن کت و شلوار بصورت شخصی دوزی, تمام اندازه های لازم به صورت دقیق توسط خیاط گرفته می شود که مثلا, دور گردن، عرض شانه، قد پیراهن، دور کمر، دور شکم، دور سینه، دور مچ، قد آستین انداره های استاندارد لازم برای کت  و شلوار است.

  معایب شخصی دوزی کت و شلوار

  شخصی دوزی تنها یک مشکل دارد. آن هم هزینه است! بی شک لباسی که با یک قالب و الگوی آماده در خط تولیدی، آن هم به تعداد بسیار انبوه، آماده می‌شود، هزینه‌ی تولید بسیار بسیار پایین‌تری دارد تا لباسی که تنها برای شخص شما ساخته می‌شود. لباس های شخصی دوز در نهایت کار دست یک خیاط حرفه‌ای هستند. نه چرخ صنعت. اندازه های شما لحاظ می‌شود، تغییراتی که خودتان می‌خواهید نیز چه در اندازه و چه در الگو اعمال می‌گردد، خیاط آن را با حوصله و دقت می‌دوزد و تک تک ابعاد شما را وارد آن می‌کند.

  رنگ کت و شلوار جلیقه رسمی

  اگر مراسم رسمی در پیش دارید و در انتخاب رنگ کت و شلوار جلیقه رسمی تردید دارید, در این قسمت در این باره کمی بیشتر بحث می کنیم :

  انتخاب کت و شلوار جلیقه برای مراسم رسمی حساسیت زیادی دارد. چرا که این روز برای آقای داماد بهترین روز زندگی خواهد بود. از این رو برای انتخاب آن بسیار دقت کنید. اگر مراسم عروسی در فصل سرد برگزار می شود, رنگ های تیره مناسب تر می باشد و برای سالن  و تالار ,رنگ مشکی و رنگ های سرمه ای و آبی سرمه ای برای مراسم رسمی, انتخاب مناسبی می باشد. اما اگر مراسم عروسی رد باغ و در روز های گرم تابستان می باشد, بهترین انتخاب می تواند رنگ های خاکستری روشن باشد, البته بسیاری در این روز ها نیز ترجیح می دهند, رنگ مشکی را انتخاب کند.

  کت و شلوار تیره برای مراسم رسمی

  اگر مراسم رسمی انتخابی شما, مراسم ختم می باشد, می توانید از رنگ های تیره به خصوص مشکی و آبی تیره و خاکستری گزینه های مناسبی باشد.

  اما اگر برای مراسمی مانند جشن های خاصی مثل تولد یا فارغ التحصیلی یا …می خواهید کت و شلوار انتخاب کنید, بسیار وابستگی به رنگ و طرح کت  و شلوار دارد. اگر مراسم شما رسمی تر است, مانند فارغ التحصیلی می تواندی از رنگ های مختلفی مانند سرمه ای و آبی و آبی سرمه ای و خاکی استفاده کنید اما اگر مراسم شما تولد است و خیلی حالت رسمی ندارد, نیاز به پوشیدن کت و شلوار ندارید. اما برای جشن های بهاره و عید ها سعی کنید از رنگ های روشن استفاده کنید.

  جشن های بهاره یا تابستانه همیشه کت شلوارهای روشن می طلبد.

  همچنین در مراسم هایی که در فصل های زمستان یا پاییز برگزار می شود, بسته به میزان رسمی بودن و موقعیت برگزاری, می توانید از رنگ های روشن و تیره استفاده کنید.

  اکسسوری کت و شلوار

  نکته قابل توجه در خرید کت رنگ های مختلف کت  وشلوار , انتخاب اکسسوری ها است.تنوع رنگ های کت و شلوار بسیار زیاد نیست و بهتر است به جای خرید چند رنگ کت و شلوار مشابه از اکسسوری های مشابه استفاده کنید.

  پوشت

   از جمله اکسسوری هایی است که جذابیت بیشتری به شما میدهد و اگر بلد باشید چگونه آن را تا بزنید شما بسیار شیک تر خواهید بود.

  کراوات

  جز اکسسوری هایی است که برای استایل های رسمی بسیار استفاده می شود. در انتخاب کروات باید نکات مختلفی مانند

  دکمه سرآستین

  از جمله مهمترین اکسسوری های مورد استفاده در کت و شلوار ها دکمه سرآستین است. که اگر چه اندازه آن بسیار کوچک است, اما استفاده از آن برای آقایان در مراسم های رسمی بسیار ضروری است. که موجب شیک تر به نظر رسیدن استایل شما می شود.

  سنجاق کراوات

  سنجاقک کراوات نیز, یکی از اکسسوری هایی است که بهتر است آقایان در استایل رسمی خود همراه باید استفاده کنند. این اکسسوری کوچک در ابتدا برای جلوگیری از جدا شدن ، باز شدن کراوات استفاده می شد. اما امروزه به عنوان یک اکسسوری جذاب در استایل های رسمی مورد استفاده برای آقایان می باشد